طراحی وب سایت حرفه ای
تا سال۲۰۲۰ داشتن وب سایت نیازاصلی و لازمه هر واحد کاری است. و طراحی وب سایت حرفه ای ،بهترین و سریع ترین روش معرفی خدمات ،فعالیت ها، محصولات و شرکت ها می باشد.. طراحی وب سایت و طراحی سایت بر روی دنیای اینترنت بسیار فراتر از طراحی و تحویل آن به مشتری است. تسلط بر مراحل طراحی وب سایت، باعث قدرت و سرعت در انجام پروژه و افزایش کیفیت نهایی وب سایت خواهد شد. تیم طراحی وب سایت VIP دراین زمینه شما را کمک خواهد کرد تا بدون نیاز به دانش برنامه نویسی، طراحی سایت مورد دلخواه خود را از بین بیش از صدها هزار وب سایت انتخاب کنید و از طریق پنل مدیریت کاملا فارسی به آسانی مدیریت نمایید .
مهم ترین علت تمایز تیم طراحی وب سایت VIP ، پشتیبانی فوق العاده آن ، طراحی سایت حرفه ای و نیز سئو حرفه ای وب سایت شما به عنوان یک شخصیت بسیار مهم(VIP=very important person )می باشد.

چرا سایت ،چرا وب سایت
داشتن وب سایت برای یک شرکت ، مانند داشتن یک کاتالوگ اما با مزایای فراوان تر می باشد. یک کاتالوگ می تواند شامل تصاویر و متون برای معرفی خدمات باشد اما یک وب سایت می تواند از تصاویر، متون، فیلم و حتی یک فایل صوتی و یا انیمیشن استفاده کند بنابراین امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب تر را می دهد. طراحی، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ نیاز به هزینه بالایی دارد اما برای طراحی وب سایت و نگهداری آن کافیست هزینه ای بسیار پایین پرداخت شود و حتی با داشتن یک وب سایت داینامیک در هر زمان که بخواهیم بدون هیچ هزینه جانبی می توانیم آن را ویرایش کنیم و در طول زمان هزاران و یا میلیونها کاربر می توانند بارها و بارها از آن بازدید کنند.

مزایا و دلایل طراحی وب سایت
۱- تا سال۲۰۲۰ هویت و لازمه هر کسب دارا بودن یک وب سایت است.
۲- به سادگی با مخاطبان خاص و عام در می نیمم زمان ارتباط برقرار می کنید.
۳- دسترسی آسان کاربران از هر نقطه جهان تنها با داشتن آدرس سایت شما.
۴- وب سایت می تواند نمایشی از قدرت و دقت کسب و کار در اینترنت باشد.
۵- وب سایت، یک پایگاه تبلیغاتی و مرکز فرماندهی فوق العاده قدرتمند است.
۶- تغییرات انجام شده در محصولات و خدمات به سرعت به اطلاع دیگران می رسد.
۷- آپدیت و به روز رسانی آسان و کم هزینه در مقایسه با سایر روش های تبلیغاتی .
۸- وجود وب سایت ، اعتبار کسب و کار شما را در زمینه های مختلف افزایش خواهد داد.
۹- مشتریان و مراجعه کنندگان می توانند در هر زمان و هر مکان با شما ارتباط برقرار کنند.
۱۰- فروش محصولات و ارائه خدمات از طریق اینترنت هزینه ها را به شدت کاهش می دهد.
۱۱- یک وب سایت عالی همانند یک شبکه بین المللی برای معرفی کالا و خدمات ارائه شده می باشد.
۱۲- پایین بودن هزینه ی طراحی سایت نسبت به سایر روش های تبلیغاتی نظیر تبلیغات چاپی، بیلبورد.
۱۳- شما با داشتن یک وب سایت دارای یک پاساژ بزرگ با مغازه های مختلف هستید که در هر کدام محصول خاصی را عرضه می کنید.
۱۴- وب سایت دفتر کار دوم شماست که توانایی پاسخگویی به تعداد بی شمار مشتریان شما را ٢۴ ساعته و هفت روز هفته و ۳۰ روز ماه را دارد.
۱۵- شما می توانید از طریق عضوگیری در وب سایت ، اطلاعات مشتریان و کاربران را جمع آوری نموده و به روش های مختلف از آنها استفاده نمایید.
۱۶- فروش کالا و خدمات بصورت مستقیم از طریق وب سایت ، باعث حذف واسطه ها و در نتیجه پایین آمدن قیمت برای مصرف کننده می شود.
۱۷- یک وب سایت با کارایی عالی می تواند منشی ، فروشنده ، بازاریاب ، کارشناس مجازی و … باشد که به صورت اتوماتیک زیر نظر یک مدیر ، کلیه این عملیات را انجام دهد.
۱۸- اگر برای ارائه و نمایش محصولات خود ، فضای فیزیکی کافی ندارید، یک وب سایت عالی میتواند تمامی محصولات شما را به همراه تصاویر مختلف ، توضیحات ، کاتالوگ و … به نمایش بگذارد.
۱۹- وب سایت تائیر قوی بر اعتماد مشتری های بالقوه داشته و آنها را تبدیل به مشتری بالفعل می کند. یک طراحی حرفه ای سایت، متن مناسب با نوشتار خوب، اطلاعات مفید از محصولات و اطلاعات تماس مناسب ،باعث افزایش اعتماد مشتریان به فعالیت شما می شود و به دیگران گوشزد می کند که شما دارای دانش،هوشمندی و اطلاعات به روز هستید.
۲۰- شما با داشتن سایت در اصل شغل خود را به کسب و کار تبدیل کرده اید. شغل فعالیتی است که با وجود شما شکل می گیرد و بابت حضور شما به آن درآمدی تعلق می گیرد ولی کسب و کار، فعالیتی است که در غیاب شما نیز به کار خود ادامه می دهد و درآمد کسب می کند چون این کسب و کار(سایت) ۲۴ ساعته باز است و به صورت خودکار به مشتریان خود سرویس می دهد.

رویکرد تیم طراحی وب سایت VIP
ما خودمان را متناسب با فعالیت شما تغییر می دهیم در نتیجه شما می توانید موفق شوید و این بدین معناست که راه حل های ما کاملا منحصر بفرد و درخور کسب وکار شما و تقاضای بازار از شما می باشد که تنها و تنها برای شما ارائه می شود

طراحی و آنالیز وب سایت
یکی از اهداف تیم طراحی وب سایت VIP در طراحی سایت برای مشتریان ویژه، بالا بردن سرعت و کیفیت لود صفحات وب سایت های طراحی شده می باشد که با توجه به تصویر زیر، که مربوط به نتیجه آنالیز سایت مرجع اخبار دانشگاهی بوده ، حاصل کوشش و تلاش در بستر اینترنت و زمینه طراحی سایت می باشد و نتیجه کم نظیر ۹۷ درصد یعنی تقریبا امتیاز کامل در زمینه آنالیز سرعت لود و همچنین سایر موارد و فاکتورهای مهم در زمینه طراحی سایت، را در پی داشته است، که صحت تجربه و دقت بالای مجموعه طراحی وب سایتVIP در زمینه طراحی سایت را کاملاً به اثبات می رساند. که با کلیک روی این تصویر وارد وب سایت WWW.GTMETRIX.COM شده و به طور مستقیم نتیجه را به صورت آنلاین مشاهده نمایید.این وب سایت یکی از بهترین مرجع های آنالیز نمودن سایت ها جهت مشخص نمودن کیفیت و همچنین سرعت لود صفحات آنها می باشد که قسمت PAGESPEED SCORE دقیقاً مربوط به فاکتورهای مهم و مورد نظر روبات های گوگل می باشد.روبات های گوگل نرم افزارهایی هستند که پس از طراحی سایت شما، گوگل به واسطه آنها سایت شما را جهت رتبه بندی کیفیتی و همچنین رتبه بندی در صفحات جستجوی خود مورد آنالیز و بررسی قرار می دهد) جهت رتبه بندی یک سایت از نظر سرعت لود و کیفیت آن می باشد. همانطور که می دانید سرعت لود یک وب سایت برای کاربران و مراجعه کنندگان یک وب سایت یکی از مهم ترین دلایل موفقیت و بازدهی بالای یک وب سایت می باشد. لذا به کاربران توصیه می گردد حتما قبل از عقد قرارداد با هرکدام از شرکت های موجود در بستر اینترنت، نسبت به آنالیز و مشاهده نتایج وب سایت اصلی شرکت مذکور از طریق وب سایت معرفی شده در همین متن (جی تی متریکس) از صحت کارایی شرکت مورد نظر اطمینان حاصل فرمایند.
مجموعه طراحی وب سایتVIP سرعت لود و کیفیت طراحی سایت سفارش داده شده را بالاتر از ۹۰ درصد برای تمامی مشتریان خود با توجه به درخواست و نوع قرارداد آنها تضمین می نماید.

vipdesing

طراحی سایت